Kód: 1335/BEZ/KAR 1335/NA/KAR 1335/BUK/BEZ 1335/BUK/NA 1335/BUK/NA2 1335/BUK/NA3 1335/DUB/BEZ 1335/DUB/NA 1335/DUB/NA2 1335/DUB/NA3 Zvolte variantu

_Dřevěné luxusní kuličkové pero Superior Olive Tree - Elegant gold

2 690 Kč 2 990 Kč 3 280 Kč 3 580 Kč 3 580 Kč 3 780 Kč 3 280 Kč 3 580 Kč 3 580 Kč 3 780 Kč od 2 690 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu

Ručně vyrobeno ze dřeva karpathoského olivovníku - varianta Elegant s kovovými komponety zlaté barvy

Krabička:
Gravírování:
Kategorie: Kuličková pera
Záruka: 2 roky
Barva kovu: Zlatá
dřevo: Olivovník
Varianta: Elegant

Ručně vyrobeno z prvotřídního olivového dřeva, které jsem pro vás osobně dovezl z řeckého ostrova Karpathos. Dřevo jsem sháněl bez mála měsíc a půl, při svém pobytu na ostrově a vlastně nejdéle trvalo sehnat kontakt na místního farmáře, který měl velké špalky olivového dřeva. To se mi nakonec povedlo a pak už to šlo rychle. Farmářův odhad na věk olivovníků, které mi prodal, byl cca 700let, takže jsou to opravdu staré stromy. Pomalý růst stromů způsobuje, že je dřevo velmi tvrdé, kmeny jsou rostlé velmi rozmanitě a díky tomu má olivovník úchvatnou kresbu. Olivové dřevo je pevné a velice odolné, má velice zajímavé krémové přes růžové až po černé zbarvení. Toto pero v sobě nese příběh. Příběh o tom jak se v kopcích ostrova Karpathos našlo stovky let staré olivové dřevo, ze kterého jsem pak společně s místním truhlářem vyřezal výběrové kusy, převezl je do své dílny v naší rodné zemi a vdechnul jim opět život, v podobě tohoto skvostného pera. Budete s ním chtít psát vaše příběhy, nebo pero někomu věnujte jako opravdu originální dárek?

 

  • délka: 145 mm
  • váha: 60 g

Balení výrobku

Pero si můžete koupit samostatně balené v kartonové krabičce s logem, nebo máte možnost zakoupit ručně vyrobenou masivní dubovou, nebo bukovou krabičku, ve které to peru opravdu sekne a navíc slouží jako stylový stojánek na váš stůl.

 

 


Gravírování

Na pero nebo krabičku vám vypálíme jakýkoli text, monogram, datum nebo věnování. Váš dárek tak bude opravdu originální kousek. Vyberte prosím gravírování u produktu a do poznámky mi napište jaká je vaše představa. Po té vás kontaktuji s návrhem a společně se dohodneme na finále.

 

Náplně do pera

Pero je dodáno s kvalitní gelovou náplní černé barvy neměcké značky Schmidt. Náplně do kuličkového pera lze měnit a zakoupíte je v běžném papírníctví.