Novinka Tip
Kód: 129 129/PAP2 129/BUK 129/BUK2 129/BUK3 129/BUK4 129/DUB 129/DUB2 129/DUB3 129/DUB4 Zvolte variantu

_Dřevěné luxusní kuličkové pero Superior Pear & Padouk – Elegant chrome

2 690 Kč 2 990 Kč 3 280 Kč 3 580 Kč 3 580 Kč 3 780 Kč 3 280 Kč 3 580 Kč 3 580 Kč 3 780 Kč od 2 690 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu

Ručně vyrobeno ze dřeva karpathoského olivovníku - varianta Elegant s chromovanými kovovými komponety

Krabička:
Gravírování:
Kategorie: Kuličková pera
Záruka: 2 roky
Barva kovu: Stříbrná
dřevo: Hrušeň, Padouk
Varianta: Elegant

Ručně vyrobeno z českého hrušňového dřeva v kombinaci s africkým dřevem Padouk, jehož dřevo velmi tvrdé a těžké. Tento exotický listnatý strom dorůstá výšky až 30 metrů a nachází se v oblastech centrální a tropické Afriky. Pero je vyrobeno z jádrové části kmene, která má tmavou a velmi výraznou rudou barvu, která se postupně mění na tmavě purpurovohnědou s červeným žíháním. Textura dřeva je velice výrazná a atraktivní. Vypadá luxusně v kombinaci s chromovými i zlatými komponenty. Hruškové dřevo, které je velmi pevné, tvrdé a stejnorodé má bílo žlutou barvu s velmi decentní a elegantní kresbou. Pero z tohoto dřeva se skvěle hodí pro laserování, protože díky jeho stejnorodosti a světlé barvě je grafika přesná a dokonale výrazná. Hruškové dřevo vyniká svou uhlazeností, decentností a půvabem. V kombinaci s exotickým dřevem Padouk tvoří opravdu svěží pero. Určitě pro ty z vás, kteří máte rádi decentní styl spojený s něčím nevšedním. Pokud je vám sympatická kombinace elegance a svěžesti, toto pero je vaší jasnou volbou. Navíc se u tohoto kousku povedlo natrefit na kousek jádrového hruškového dřeva, které bývá v kmenu jen velmi malé a v tomto případě dělá z pera opravdu originální dárek.

 

  • délka: 145 mm
  • váha: 60 g

Balení výrobku

Pero si můžete koupit samostatně balené v kartonové krabičce s logem, nebo máte možnost zakoupit ručně vyrobenou masivní dubovou, nebo bukovou krabičku, ve které to peru opravdu sekne a navíc slouží jako stylový stojánek na váš stůl.

 

 


Gravírování

Na pero nebo krabičku vám vypálíme jakýkoli text, monogram, datum nebo věnování. Váš dárek tak bude opravdu originální kousek. Vyberte prosím gravírování u produktu a do poznámky mi napište jaká je vaše představa. Po té vás kontaktuji s návrhem a společně se dohodneme na finále.

 

Náplně do pera

Pero je dodáno s kvalitní gelovou náplní černé barvy neměcké značky Schmidt. Náplně do kuličkového pera lze měnit a zakoupíte je v běžném papírníctví.