Kód: 113 113/PAP2 113/BUK 113/BUK2 113/BUK3 113/BUK4 113/DUB 113/DUB2 113/DUB3 113/DUB4 Zvolte variantu

_Dřevěné kuličkové pero Superior Walnut & Yew Tree - Elegant chrome

2 490 Kč 2 790 Kč 3 080 Kč 3 380 Kč 3 380 Kč 3 580 Kč 3 080 Kč 3 380 Kč 3 380 Kč 3 580 Kč od 2 490 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Krabička
Gravírování
Ručně vyrobeno z ořechu amerického a tisu - varianta Elegant s chromovanými kovovými komponenty
Kategorie: Kuličková pera
Záruka: 2 roky
Barva kovu: Stříbrná
dřevo: Tis, Ořešák Královský
Varianta: Elegant

Ručně vyrobeno ze dřeva ořešáku amerického, které vyniká svou elegancí a je vysoce ceněné. Oproti našemu ořešáku královskému má jádrové dřevo - ze kterého je pero vyrobeno - o hodně tmavší barvu, která jde až do tmavě černé barvy s nezaměnitelnou texturou.

Vzácný tis patří mezi nejtvrdší evropské jehličnany. Jeho dřevo je zbarvené do červenooranžova a má velice výrazné letokruhy, jež vytváří krásnou kresbu. Aby vypadalo zajímavě i pero z tohoto dřeva, musí se důkladně hledat a provést řádná selekce dřeva. Tak vznikl i tento exkluzivní kus.

TIP! Tyto dvě dřeviny společně utváří výrazný a zajímavý kontrast mezi vkusnou elegancí ořechu a výstředností tisu.

  • délka: cca 145 mm
  • váha: cca 60 g

Balení výrobku

Vyberete si pero balené v kartonové krabičce s logem, nebo dáte přednost ručně vyrobené, masivní dubové, nebo bukové krabičce, v níž pero opravdu vynikne? Variabilní krabičku navíc můžete použít jako stylový stojánek na vašem stole!

Kvalitní pero si zaslouží pořádnou krabičku...

...protože archívní víno taky nebalíte do novin!

Možná se to nezdá, ale masivní krabička z kvalitního jádrového dřeva vzniká několik hodin. Poměrně složitá a pracná výroba zahrnuje frézování na počítačem řízené NC horizontální fréze, kdy se „hloubí“ elipsovitý otvor do krabičky a její víčko. Pomocí spodní frézky se ručně opracovávají všechny hrany krabičky. Postupy musí být přesné, aby do sebe oba kusy „zapadly“ a taky proto, že dřevo má různou tvrdost a je nutné celý proces pečlivě sledovat a průběžně upravovat rychlost otáček. Na závěr se na krabičku laserem gravíruje logo a krabička se napouští olejem, aby byla odolná proti vlhkosti a nezkroutila se. Jak se krabička vyrábí můžete vidět zde.

 


Gravírování

Na pero nebo krabičku vám vypálíme jakýkoli text, monogram, datum nebo věnování. Váš dárek tak bude opravdu originální kousek. Vyberte prosím gravírování u produktu a do poznámky mi napište jaká je vaše představa. Po té vás kontaktuji s návrhem a společně se dohodneme na finále.

Náplně do pera

Pero je dodáno s kvalitní gelovou náplní černé barvy neměcké značky Schmidt. Náplně do kuličkového pera lze měnit a zakoupíte je v běžném papírníctví.