Kód: 145 145/PAP2 145/BUK 145/BUK2 145/BUK3 145/BUK4 145/DUB 145/DUB2 145/DUB3 145/DUB4 Zvolte variantu

_Dřevěné plnící pero Superior Pear & A. Walnut - Elegant chrome

2 490 Kč 2 790 Kč 3 080 Kč 3 380 Kč 3 380 Kč 3 580 Kč 3 080 Kč 3 380 Kč 3 380 Kč 3 580 Kč od 2 490 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Krabička
Gravírování
Ručně vyrobeno ze dřeva ořechu amerického a české hrušně - varianta Elegant s chromovanými kovovými komponenty
Kategorie: Plnicí pera
Záruka: 2 roky
Barva kovu: Stříbrná
dřevo: Hrušeň, Ořech Americký
Varianta: Elegant

Ručně vyrobeno z českého hruškového dřeva, které je velmi pevné, tvrdé a stejnorodé.Vyniká svou uhlazeností, decentností a půvabem a má žluto-bílou barvu s elegantní kresbou. Hruška je vhodná pro laserování díky své stejnorodosti a světlé barvě, která dá grafice dokonale vyniknout. Ořechové dřevo je vysoce elegantní a velmi ceněné. Ořechová část pera je vyrobena z jeho jádrové části, která má tmavě hnědou až černou barvu s nezaměnitelnou texturou.

TIP! Pero pro elegány, kteří mají vkus a vyznávají umírněný styl.

  • délka: cca 145 mm
  • váha: cca 60 g

Balení výrobku

Vyberete si pero balené v kartonové krabičce s logem, nebo dáte přednost ručně vyrobené, masivní dubové, nebo bukové krabičce, v níž pero opravdu vynikne? Variabilní krabičku navíc můžete použít jako stylový stojánek na vašem stole!

Kvalitní pero si zaslouží pořádnou krabičku...

...protože archívní víno taky nebalíte do novin!

Možná se to nezdá, ale masivní krabička z kvalitního jádrového dřeva vzniká několik hodin. Poměrně složitá a pracná výroba zahrnuje frézování na počítačem řízené NC horizontální fréze, kdy se „hloubí“ elipsovitý otvor do krabičky a její víčko. Pomocí spodní frézky se ručně opracovávají všechny hrany krabičky. Postupy musí být přesné, aby do sebe oba kusy „zapadly“ a taky proto, že dřevo má různou tvrdost a je nutné celý proces pečlivě sledovat a průběžně upravovat rychlost otáček. Na závěr se na krabičku laserem gravíruje logo a krabička se napouští olejem, aby byla odolná proti vlhkosti a nezkroutila se. Jak se krabička vyrábí můžete vidět zde.

 


Gravírování

Na pero nebo krabičku vám vypálíme jakýkoli text, monogram, datum nebo věnování. Váš dárek tak bude opravdu originální kousek. Vyberte prosím gravírování u produktu a do poznámky mi napište jaká je vaše představa. Po té vás kontaktuji s návrhem a společně se dohodneme na finále.

Náplň a hrot pera

Pero je dodáno s klasickou inkoustovou bombičkou modré barvy. Náplně do plnicího pera lze měnit a zakoupíte je v běžném papírníctví. Lze použít i konvertor, viz. foto, do kterého se plní inkoust opakovaně, ten lze taktéž zakoupit v běžném papírnictví. Hrot pera je vyroben z nerezové oceli. Velikost hrotu je M - střední.