Proč si pero pořídit?

Pro své výjimečné vlastnosti a skvělou pověst se rozhodl damaškovou ocel použít při výrobě svých per také Michal Čiliak. Pečlivý výběr materiálů a komponentů u Michala začíná už volbou toho nejkvalitnějšího dřeva, které v tomto případě doplnil luxusní ocelí. Pera od Michala Čiliaka nejsou sériové výroby, každý kus je originál a představuje psací potřebu, kterou darujete někomu výjimečnému, nebo ho používáte při speciálních příležitostech. Tímto perem píšete milostné dopisy, přání pro své nejbližší nebo jím podepisujete důležité smlouvy.

Psací pero z damaškové oceli představuje to nejlepší, co v nabídce Michal Čiliak WOOD-DESIGN najdete. Vždy, když ho uchopíte, budete mít v ruce pero z materiálu, který po stovky let platí za jedinečný a magický. Vaši obchodní partneři nebudou pochybovat o tom, že mají proti sobě kvalitního partnera, vámi obdarovaná osoba si zase bude jistá, že dostala to nejlepší, co lze na trhu v tomto segmentu najít.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení