Vyrobeno v Česku

Díky kombinaci různých dřevin, kovových mechanik a precizní ruční výrobě je každé pero, dřevěný box, nebo pouzdro z mé dílny exklusivním přírodním  kouskem.

Při výběru těchto přírodních materiálů kladu zvláštní důraz na vysokou kvalitu a jedinečnost. Díky individuální kresbě a zbarvení každého dřeva, se z vašeho pera stane originální a osobití kousek, který nebude mít na stole nikdo jiný než Vy.

Pera vyrábím v Česku, ve své vlastní dílně ve Všerubech u Plzně, kde se nejen naplno věnuji výrobě těchto speciálních per, ale také osobně a kontroluji kvalitu a funkčnost každého pera, ještě než ho odešlu k Vám. Vlastně projdou také pod drobnohledem mého táty, který mi příležitostně v dílně pomáhá a také kamaráda fotografa, který fotí každé pero zvlášť ve 4. různých provedeních, tak abyste co nejpřesněji získali představu o peru, které vám přijde po objednávce domů.

Pera tedy projdou až trojí kontrolou a až když jsme absolutně spokojeni s kvalitou jdou pera na e-shopu a následně pak k Vám v nejlepší možné kvalitě.

Samozřejmě dřevo pracuje, a i když sice velmi ojediněle, stane se, že i přes to všechno čím pero kvalitativně projde, časem třeba praskne, nebo se přihodí něco neobvyklého. V tom případě vždy vše vyřeším k vaší spokojenosti a vy mně neváhejte kontaktovat. V rámci Česka a Slovenska to k sobě nemáme daleko a není problém si to poslat a problém vyřešit.