Kód: 296 296/PAP2 296/BUK 296/BUK2 296/BUK3 296/BUK4 296/DUB 296/DUB2 296/DUB3 296/DUB4 Zvolte variantu

_Dřevěné kuličkové pero Superior Yew Tree - Elegant gold

2 290 Kč 2 590 Kč 2 880 Kč 3 180 Kč 3 180 Kč 3 380 Kč 2 880 Kč 3 180 Kč 3 180 Kč 3 380 Kč od 2 290 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Krabička
Gravírování
Ručně vyrobeno ze dřeva tisu - varianta Elegant s kovovými komponenty zlaté barvy
Kategorie: Kuličková pera
Záruka: 2 roky
Barva kovu: Zlatá
dřevo: Tis
Varianta: Elegant

Ručně vyrobeno ze vzácného tisu, který patří mezi nejtvrdší evropské jehličnany. Jeho dřevo je zbarvené do červenooranžova a má velice výrazné letokruhy, jež vytváří krásnou kresbu. Aby vypadalo zajímavě i pero z tohoto dřeva, musí se důkladně hledat a provést řádná selekce dřeva. Tak vznikl i tento exkluzivní kus.

TIP! Pero pro všechny, kteří mají rádi styl se špetkou výstřednosti.

  • délka: cca 145 mm
  • váha: cca 60 g

Balení výrobku

Vyberete si pero balené v kartonové krabičce s logem, nebo dáte přednost ručně vyrobené, masivní dubové, nebo bukové krabičce, v níž pero opravdu vynikne? Variabilní krabičku navíc můžete použít jako stylový stojánek na vašem stole!

Kvalitní pero si zaslouží pořádnou krabičku...

...protože archívní víno taky nebalíte do novin!

Možná se to nezdá, ale masivní krabička z kvalitního jádrového dřeva vzniká několik hodin. Poměrně složitá a pracná výroba zahrnuje frézování na počítačem řízené NC horizontální fréze, kdy se „hloubí“ elipsovitý otvor do krabičky a její víčko. Pomocí spodní frézky se ručně opracovávají všechny hrany krabičky. Postupy musí být přesné, aby do sebe oba kusy „zapadly“ a taky proto, že dřevo má různou tvrdost a je nutné celý proces pečlivě sledovat a průběžně upravovat rychlost otáček. Na závěr se na krabičku laserem gravíruje logo a krabička se napouští olejem, aby byla odolná proti vlhkosti a nezkroutila se. Jak se krabička vyrábí můžete vidět zde.

 


Gravírování

Na pero nebo krabičku vám vypálíme jakýkoli text, monogram, datum nebo věnování. Váš dárek tak bude opravdu originální kousek. Vyberte prosím gravírování u produktu a do poznámky mi napište jaká je vaše představa. Po té vás kontaktuji s návrhem a společně se dohodneme na finále.

Náplně do pera

Pero je dodáno s kvalitní gelovou náplní černé barvy neměcké značky Schmidt. Náplně do kuličkového pera lze měnit a zakoupíte je v běžném papírníctví.